Kunszt uwodzenia – jak podrywać damy?

Wolno być mistrzem w jakiejkolwiek dziedzinie – wszystko zależy od predyspozycji i treningu. Sztuka uwodzenia kieruje się tym samym projektem. Trening czyni mistrza, w następstwie tego prosty proces myślowy oparty na logice sugeruje, iż im znacznie więcej randek, tym pokaźniejsza szansa na powodzenie. Innymi słowy im znacznie więcej randkujemy, tym stajemy się lepsi w sztuce uwodzenia.

Nie można jednoznacznie potwierdzić ani obalić tej tezy, albowiem wszystko zależy od predyspozycji, charakteru oraz szczęścia konkretnej osoby aspirującej na mistrza uwodzenia. Mówiąc precyzyjniej – kilka udanych randek daje całkowity obraz tego, co jest plusem delikwenta. W związku z tym rośnie autokrytyka, wiara we personalizowane możliwości i pozytywne nastawienie do randek. W następstwie pojawia się wyśmienity humor i znika wszelki stres, co bez wątpienia podnosi jakość randki. Z drugiej zaś witryny wiemy gruntownie, iż kilka nieudanych randek z rzędu podcina skrzydła.

Z jakąkolwiek następną poziom stresu dojrzewa proporcjonalnie do obniżania się pewności siebie, co z kolei zapewnia klapę kolejnej randki. A jakim sposobem uwieść byłą? To już oddzielny temat – wpadnij na jak odzyskać byłą, a dowiesz się więcej. Najgorsze jest to, iż sztuka uwodzenia jest wybitnie nielogiczną nauką. Dzieje się tak naturalnie za sprawą czynnika ludzkiego. Czarowanie w założeniu jest wpływaniem jednej osoby na emocje drugiej, z nastawieniem na wywieranie pożądanego wpływu na relacje między tymi osobami. W związku z tym nie da się określić oraz spisać ogólnych zasad i rad dotyczących uwodzenia, ponieważ te po prostu nie są, tak samo jak nie istnieją dwie osoby o bliźniaczym guście, wyglądzie i charakterze.

Dosyć łatwo to wytłumaczyć na przykładzie. Weźmy na celownik stworzonego przez nas adepta sztuki uwodzenia oraz zbierzmy wszelkie pozytywnie odebrane zachowania na randce ze pospolitą, grzeczną dziewczyną z rzetelnego domu. Przyjazd po nią – punkt dla nas. Kwiaty dla niej oraz jej mamy – dodatkowy punkt. Ciastka w zacisznej kawiarni – kolejny punkt. Rozmowa o sztuce, poezji oraz tańcu towarzyskim – kolejne parę. Można tak wymieniać przez długi czas. Zastanówmy się, jakim sposobem zadziałałyby te sprawdzone sztuczki na randce z uwolnioną i zwariowaną imprezowiczką.