Skuteczność testu NIFTY, proponowanego kobietom w ciąży w placówce Blumedica

Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET możliwe jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu chwali się sporą renomą, o czym poświadcza chociażby umieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, udowadniające, że są tutaj wykonywane unowocześnione badania prenatalne.

Placówka specjalizuje się w prowadzeniu ciąż, również takich z zagrożeniem. Kompleksowa pomoc ginekologiczna jest umożliwiona, ponieważ zatrudnieni są w tym miejscu lekarze z dowolnych specjalizacji, a ginekolodzy stale podnoszą własne kwalifikacje. Testy genetyczne dla kobiet w ciąży są wykonywane bardzo dokładnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają pewność, że będą wzorcowo otoczone troską.

Przeprowadzane są równocześnie testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Pośród nich umieszczono nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, jaki wykrywa różne nieprawidłowości płodu. Pośród nich wykrywane są: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa oraz trisomia chromosomu x. Każda kobieta w ciąży może poczuć się tutaj bezpiecznie oraz odczuwać komfort. Przed wykonaniem testu zebrany jest dokładny wywiad lekarski. Na dodatek przyszłe mamy mogą również oczekiwać na wsparcie informacyjne w wyborze najlepszego testu pod jej określony stan.

Termin badania za każdym razem jest dostosowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania konieczne jest dziesięć mililitrów krwi matki, pobieranej z przedramienia. Wyniki NIFTY udostępnione są od 6 do 10 dni roboczych. Test NIFTY wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium, należącym do GENEPLANET, działającego na terenie UE. To po raz kolejny wskazuje na renomę wskazanej placówki. Wiadomości w temacie testu oraz wszystkie wiadomości organizacyjne podane są na stronie placówki. Rzetelne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest rekomendowane.