Wyspecjalizowane świadczenia lekarskie z dziedziny ortopedii w Sports Medic

Profesjonalne usługi medyczne z dyscypliny ortopedii w Sports Medic to propozycja w ofercie ośrodka medycznego na jaką nad wyraz często decydują się pacjenci. Ortopedia Wrocław jest w tej placówce zrealizowana na wysokim poziomie. Głównie odbywa się diagnoza i terapia schorzeń narządu ruchu, dotyczących stawów, mięśni i kości.

Doświadczeni ortopedzi zajmują się skorygowaniem wad postawy, terapią wad rozwojowych, związanych z układem ruchu i przywracaniem go do stuprocentowej sprawności. Dotyczy to na równi dzieci oraz dorosłych. W placówce stosowane są nowoczesne techniki leczenia i pacjenci mogą cieszyć się świetnymi rezultatami leczenia. W zależności od przypadku, wykorzystywane są na równi metody inwazyjne, jak i mało inwazyjne. Lekarze wiedzą, jak istotne jest holistyczne ukierunkowanie do chorego.

Dlatego, kiedy będzie to konieczne, skierują go na konsultację do lekarzy z innych dziedzin. Wybitni specjaliści podnoszą własne kwalifikacje i nie jest dla nich skomplikowane zajęcie się bardzo trudnymi przypadkami. W Sports Medic realizowane są zabiegi chirurgiczne dotyczące traumatologii.

Pozostałe elementy oferty to: konsultacje przez telefon, konsultacje specjalistyczne w obrębie ortopedii sportowej, zabiegi chirurgiczne kolan, barku, ręki, stawu skokowego, stopy, USG narządu ruchu, kompletna diagnoza oraz wdrożenie spersonalizowanego procesu usprawnienia narządu ruchu, wyleczenie chorób z użyciem osocza bogatopłytkowego, terapia z zastosowaniem fibryny bogatopłytkowej, diagnoza i terapia wrodzonych i rozwojowych wad stawów biodrowych, badania preluksacyjne dzieci i niemowląt, jak i dopasowanie ortez, stabilizatorów, kul i pasów. Kiedy ktoś skarży się na dolegliwości narządu ruchu to powinien umawiać się na rozmowę. Indywidualnie przygotowany harmonogram leczenia przyniesie świetne wyniki. Nie ma znaczenia, jak uciążliwy jest przypadek, można oczekiwać na rzetelną pomoc lekarską.