Zabieg mezoterapii igłowej, realizowany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia odmładzająca, wykonywana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi świetne efekty. Profilaktyczne zabiegi sprawdzą się bardzo dobrze w przypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, bazującej na stymulacji czynników wzrostu zawartych w specyfiku PRP. Umieszczone są w nim również leukocyty, wykazujące oddziaływanie przeciwbakteryjne oraz zwiększające odpowiedź odpornościową tkanek.

Zaaplikowanie PRP powoduje, że dochodzi do mocnej odbudowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Równocześnie poprawia się elastyczność, gładkość, koloryt i stan naskórka. Czynniki wzrostu wpływają na: rozwój komórek macierzystych, wzrost syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka a także stworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Najlepiej sprawdza się to na takich fragmentach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Szczegółowy opis wszystkich zabiegów z tej kategorii umieszczony jest na witrynie kliniki. Jego właścicielka także udzieli odpowiedzi w temacie zabiegu, a po skonsultowaniu się z pacjentką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można też skorzystać z pozostałych metod takich jak medycyna estetyczna lublin, a o tym, jakie przynoszą one rezultaty można czytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i szybko zarezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma wiele dobrych opinii. Warto się tu skierować, gdy chciałoby się dbać o własny wygląd. Eksperci podejmują się: usuwania zmarszczek z użyciem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są precyzyjnie scharakteryzowane i można zobaczyć, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich wykonania.